Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad, sulaukusi didelio gyventojų susidomėjimo ir aktyvumo, kreipėsi į UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ dėl papildomo kompostavimo dėžių skyrimo. Pranešame, kad UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ vykdo ES finansuojamą projektą ir Utenos rajono savivaldybei papildomai skyrė 150 kompostavimo konteinerių (600 l talpos), kurie bus dalinami gyventojams nemokamai.

Kompostavimo konteinerius Utenos rajono individualių namų gyventojai (deklaravę gyvenamąją vietą) gali gauti, jei asmuo yra sudaręs komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimo sutartį su UAB „Utenos komunalininkas“ ir nėra skolingas už komunalinių atliekų tvarkymą atliekų tvarkytojui daugiau kaip už 3 mėn. laikotarpį. Utenos rajono gyventojai kompostavimo konteinerius gali atsiimti UAB „Utenos komunalininkas“ aikštelėje adresu: Rašės g. 4, Utena, tel.: (8 389) 63800. Darbo laikas: pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 7.00 iki 16.00 val., penktadieniais–nuo 7.00 iki 14.45 val. (pietų pertrauka nuo 11.00 iki 12.00 val.).

Kaimiškųjų seniūnijų gyventojai, norintys įsigyti kompostavimo konteinerį, kurį UAB „Utenos komunalininkas“ darbuotojai atvežtų į vietą, turi kreiptis į atitinkamą seniūniją ir registruotis. Atsiimant konteinerį namudiniam kompostavimui ir sudarant panaudos sutartį gyventojai turi pateikti asmens dokumentą (pvz., pasą, tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Gyventojus raginame suskubti, nes konteinerių kiekis ribotas.

 

Utenos rajono savivaldybės administracijos informacija.